Preskočiť na kategórie produktov Preskočiť na košík Preskočiť na navigáciu

🌞 20% zľava na Goot Gout, Salvest a Ella's Kitchen 🌞 Kendamil 🌞 Beggs 🌞 Muumy Baby 🌞 10% zľava na Newbaby a Sensillo 🌞až 50% zľava na Twistshake

Nejbaby s.r.o. Menu

SEVA KLASIK - Jednotka

ede, ide mašinka... SEVA KLASIK - Jednotka je základnou stavebnicou celého radu SEVA. Súčasťou je aj praktická vložka s priehradkami. Pýši sa titulom SPRÁVNA HRAČKA a zostavíte z nej veľa vecí.
Dostupnosť:
K dispozícii
Osobný odber vo výdajnom mieste 25. 6.
U Vás doma 26. 6.
Bežná cena:
20,40 
Zľava:
3,00  (14 %)

17,60  ( 14,67  bez DPH)


  • Darček k objednávke nad 40
  • Tovar, ktorý je skladom expedujeme ihneď
  • Dopravné zadarmo od 99

Informace o produktu

  • Výrobca: SEVA
  • kód: T40000311
  • EAN: 8592812171006
Stavebnica SEVA obsahuje 222 dielikov a je ideálna pre prvé zoznámenie. Nájdete v nej základné dieliky a tí, ktorí SEVU nepoznajú sa naučia dieliky spájať. SEVA 1 je určená pre deti od 4 rokov. Vyhovuje európskej norme EN71 o bezpečnosti hračiek a jej kvalita je pravidelne kontrolovaná. Všetky stavebnice SEVA sú navzájom kompatibilné a ich možnosti sa dajú stále rozširovať.

Stavebnica SEVA

Polytechnická stavebnica Seva bola na trh uvedená v roku 1979 a stala sa natoľko obľúbenou, že v roku 2014 oslávila svoje 35 výročie. Stavebnica SEVA je kreatívna, deťom rozvíja myseľ aj manuálnu zručnosť a jej variabilita určite osloví aj Vás. Môžete si z nej postaviť funkčné vozidlá, stroje, lietadlá, budovy, nábytok, lode, vlaky... Jej veková hranica nie je nijako obmedzená. Aj keď ako výrobca odporúčame stavebnicu pre deti od 4 rokov, tak máme zistené, že za dozoru rodičov sa s ňou vyhrajú aj 3 ročné deti. A keď preskočíme škôlku a školu potom Vám prezradíme, že si z nej radi stavajú rodičia a dokonca aj starí rodičia. Rýdzo ČESKÁ stavebnica SEVA neobsahuje nebezpečné ftaláty, nie je teda dôvod prečo by mala chýbať v niektorej detskej izbičke. Všetky stavebnice Seva sú navyše navzájom kompatibilné, preto ich môžete neustále rozširovať.

SEVA sa už nevyrába iba v modrobielom prevedení, ale existuje veľa ďalších farebných prevedení.
Bezpečnosť predovšetkým!!!

Všetky nami vyrobené hračky sú pravidelne testované renomovanou skúšobňou a spĺňajú všetky požiadavky bezpečnosti a nezávadnosti podľa normy EN71.

Fotografie (4)

Podobný tovar Porovnať alternatívne produkty

SEVA ARMÁDA – Špeciálna jednotka

SEVA ARMÁDA – Špeciálna jednotka %Výpredaj

19,00  (10 %) 17,10 

Porovnať Kúpiť

Skladom

Podobné produkty nájdete v