Preskočiť na kategórie produktov Preskočiť na košík Preskočiť na navigáciu

🌞 20% zľava na Goot Gout, Salvest a Ella's Kitchen 🌞 Kendamil 🌞 Beggs 🌞 Muumy Baby 🌞 10% zľava na Newbaby a Sensillo 🌞až 50% zľava na Twistshake

Nejbaby s.r.o. Menu

Prací gél s mydlou lekárskou EKO 5 litrov kanister

Darček zdarma Prací gél s mydlou lekárskou EKO 5 litrov kanister
Jemný výluh mydlice lekárskej bol odjakživa používaný na pranie a čistenie a ešte dnes sa využíva na čistenie perzských kobercov a antických látok. Prídavok mydlice lekárskej zvyšuje účinok pracieho gélu, ktorý je možné použiť pre všetky teploty vody av
Dostupnosť:
K dispozícii
Osobný odber vo výdajnom mieste 27. 6.
U Vás doma 28. 6.

40,10  ( 33,42  bez DPH)


  • Darček k objednávke nad 40
  • Tovar, ktorý je skladom expedujeme ihneď
  • Dopravné zadarmo od 99

Informace o produktu

  • Výrobca: Ulrich
  • kód: KIKUN400145
  • EAN: 4035315401453
Jemný výluh mydlice lekárskej bol odjakživa používaný na pranie a čistenie a ešte dnes sa využíva na čistenie perzských kobercov a antických látok. Prídavok mydlice lekárskej zvyšuje účinok pracieho gélu, ktorý možno použiť na všetky teploty vody a všetky druhy textílií.

Balenie: 1 liter

5 litrov vystačí na 165 pracích cyklov, dávkujte úsporne, nepoužívajte predpierku, obvykle stačí 25-30 ml na jeden prací cyklus.

Výhodou pracieho a čistiaceho programu firmy ULRICH je jeho stavebnicový systém, ktorého jednotlivé zložky sa dopĺňajú. Vy si tak vyberiete vždy len tie časti, ktoré práve potrebujete (napr. podľa miery zašpinenia bielizne). Prípravky ULRICH sú vďaka svojej vysokej koncentrácii veľmi úsporné v dávkovaní, vysoko účinné, nie sú testované na zvieratách a sú vyrobené z obnoviteľných prírodných zdrojov. Neobsahujú fosfáty, tenzidy, optické zosvetľovače, umelé vonné látky, agresívne kyseliny, konzervačné látky, plnidlá, chlór, čpavok a sú biologicky odbúrateľné.
Malé balenia sú plnené do znovudoplniteľných fliaš, takže pri nákupe väčších kanistrov ušetríte Vaše peniaze.

Podobný tovar Porovnať alternatívne produkty

Prací gél s DEO efektom Ulrich 5 l

Prací gél s DEO efektom Ulrich 5 l %Výpredaj Darček zdarma

47,40  (12 %) 41,50 

Porovnať Kúpiť

Skladom