Preskočiť na kategórie produktov Preskočiť na košík Preskočiť na navigáciu

🌞 20% zľava na Goot Gout, Salvest a Ella's Kitchen 🌞 Kendamil 🌞 Beggs 🌞 Muumy Baby 🌞 10% zľava na Newbaby a Sensillo 🌞až 50% zľava na Twistshake

Nejbaby s.r.o. Menu

Duch!

Duch! Je bleskurýchla postrehová hra pre 2 – 8 hráčov od ôsmich rokov.
Dostupnosť:
Skladom
Osobný odber vo výdajnom mieste 21. 6.
U Vás doma 24. 6.

14,80  ( 12,33  bez DPH)


  • Darček k objednávke nad 40
  • Tovar, ktorý je skladom expedujeme ihneď
  • Dopravné zadarmo od 99

Informace o produktu

  • Výrobca: Mindok
  • kód: LA300877
  • EAN: 8595558300877
Duch! Je bleskurýchla postrehová hra pre 2 - 8 hráčov od ôsmich rokov.

Duch! je ako blesk rýchla postrehová hra, pre 2 až 8 šikulov, ktorým už bolo aspoň osem rokov.

Balduín, hradný duch našiel v pivnici starý fotoaparát. Nikoho určite neprekvapí, že nasledujúcich niekoľko hodín strávil fotografovaním všetkého, čo mal aspoň trochu rád, samozrejme aj vrátane seba. Ale vďaka kúzlu všetko, čo odfotil zmizlo. Bohužiaľ však tento kúzelný fotoaparát vyfotografoval mnoho fotiek v zlých farbách. Niekde je zelená fľaša biela, inde zase modrá. Ako sa tak Balduin pozerá na fotky, nedokáže si spomenúť, čo chcel nechať zmiznúť následne. Pomôžete mu s tým?

Ak sa vám podarí chytiť rýchlo správne predmety, máte dobrý predpoklad pre úspech v tejto hre.

Päť drevených dielikov na stole čaká na to, aby ich niekto prevzal: biely duch, zelená fľaša, roztomilá šedá myška, modrá kniha a pohodlné červené kreslo. Otočením karty sa vám ukáže obrázok dvoch predmetov v nesprávnych farbách, napríklad zelený duch a červená myš: z toho vyplývajú štyri rôzne veličiny v nesprávnej kombinácii – zelená, červná, duch a myš. Jediný predmet, ktorého ani jedna časť nie je obsiahnutá je modrá kniha. Kto prvý zoberie práve modrú knihu, môže si kartu s ňou nechať. Ale buďte opatrní! Občas je kombinácia farby a predmetu na kartách správna, napríklad otočíte zelenú flašku a červenú myš. Zelená fľaša je skutočný objekt a kto ju prvý zoberie dostane kartu s týmto predmetom. Každý, kto zoberie zlý premet, musí s ním odhodiť aj jeden správny, ktorý má pri sebe. Hra končí vo chvíli, keď dôjde balíček kariet. Vyhráva ten, kto ukoristí najviac kariet.

Hra obsahuje:

5 drevených predmetov (duch, kreslo, fľaša, kniha, myš)
60 kariet
české a slovenské pravidlá hry

Fotografie (2)

Podobný tovar Porovnať alternatívne produkty

Tik tak bum!

Tik tak bum! %Výpredaj

17,10  (10 %) 15,40 

Porovnať Kúpiť

Skladom