Preskočiť na kategórie produktov Preskočiť na košík Preskočiť na navigáciu

🌞 20% zľava na Goot Gout, Salvest a Ella's Kitchen 🌞 Kendamil 🌞 Beggs 🌞 Muumy Baby 🌞 10% zľava na Newbaby a Sensillo 🌞až 50% zľava na Twistshake

Nejbaby s.r.o. Menu

Slovné Expres Alexander

Slovná Expres je detská slovná hra, ktorá nenechá hráča v pokoji. Hra pre deti od 8 rokov.
Dostupnosť:
K dispozícii
Osobný odber vo výdajnom mieste 26. 6.
U Vás doma 27. 6.

13,50  ( 11,25  bez DPH)


  • Darček k objednávke nad 40
  • Tovar, ktorý je skladom expedujeme ihneď
  • Dopravné zadarmo od 99

Informace o produktu

  • Výrobca: Alexander
  • kód: T29000408
  • EAN: 5906018004083
Slovná Expres je detská slovná hra, ktorá nenechá hráča v pokoji. Jej súčasťou je totiž zvonček, na ktorý môže kedykoľvek niekto zazvoniť a ukončiť tak herné kolo. Tak teda rýchlo premýšľať…

Ako Slovný expres prebieha?
Hráči dostanú po troch kartách s písmenkami. Ostatné karty nechajú v odkladacom balíčku a na stôl umiestnia zvonček. Samotná hra je potom jednoduchá, ale napínavá a rozhodne premýšľavá!

Jeden z hráčov vyloží kartu s písmenom z odkladacieho balíčka. Všetci sa potom spoločne snažia v duchu skombinovať túto kartu s písmenami, ktoré majú v ruke, a vytvoriť tak zmysluplné a gramaticky správne slovo. Hráč, ktorý má pocit, že to dokázal, zazvoní na zvonček a ukončuje tak kolo. Pokiaľ je jeho slovo naozaj správne, berie si kartu zo stola. Tá pre neho znamená bod. Niekedy sa stáva, že sa slovo z iba štyroch kariet zložiť nedarí. V tom prípade sa potom z odkladacieho balíčka vykladajú ďalšie písmená. A čo sa stane, keď sa hráč pomýli a vymyslí zlé slovo? Musí vrátiť jednu už získanú kartu. A vedzte, že ťažko vybojovaný bod je pre neho citeľnou stratou!

Slovný expres je určite výbornou alternatívou k už klasickým slovným hrám. Ocenia ho predovšetkým deti školského veku, ktoré sa s abecedou možno ešte len zoznamujú.

Hra Slovný expres obsahuje:
55 kariet s písmenami, zvonček

Vhodné pre deti od 8 rokov