Preskočiť na kategórie produktov Preskočiť na košík Preskočiť na navigáciu

🌞 20% zľava na Goot Gout, Salvest a Ella's Kitchen 🌞 Kendamil 🌞 Beggs 🌞 Muumy Baby 🌞 10% zľava na Newbaby a Sensillo 🌞až 50% zľava na Twistshake

Nejbaby s.r.o. Menu

Ponder

%Výpredaj Ponder
Ponder je žabia zábava rodinného typu. Hráči majú za úlohu preskákať so svojimi žabkami na druhú stranu rybníka. Úloha však nie je taká jednoduchá, ako sa zdá - žabky majú totiž tak trochu nadváhu a prekonanie každej prekážky je pre nich nesmierne namá
Dostupnosť:
Skladom
Osobný odber vo výdajnom mieste 24. 6.
U Vás doma 25. 6.

20,60  ( 17,17  bez DPH)


  • Darček k objednávke nad 40
  • Tovar, ktorý je skladom expedujeme ihneď
  • Dopravné zadarmo od 99

Informace o produktu

  • Výrobca: Piatnik
  • kód: PIA6828
  • EAN: 9001890682896
Ponder je žabia zábava rodinného typu. Hráči majú za úlohu preskákať so svojimi žabkami na druhú stranu rybníka. Úloha však nie je taká jednoduchá, ako sa zdá - žabky majú totiž tak trochu nadváhu a prekonanie každej prekážky je pre nich nesmierne namáhavé.

Dosková hra Ponder tak trochu pripomína klasickú Dámu. Hráči však nepohybujú hracími kameňmi, ale farebnými žabkami. Žabky sa môžu na druhú stranu rybníka dostať jedine po listoch lekien, a to iba tak, ako im dovolia pohybové kartičky. Hráči majú pri hraní v zásade tri možnosti ťahov: 1. môžu umiestniť nový list lekna, na ktorý by potom bolo možné preskočiť; 2. posunúť svoju žabku podľa toho, ako určuje karta; 3. vziať si novú kartu. Pri tom všetkom však musia dávať pozor na súpera. Tí ich totiž ľahko môžu knock-outovať na štartový breh!

Ponder je rýchla strategická hra pre celú rodinu. Zvlášť potom hranie v štyroch hráčoch ponúka výborný herný zážitok – hráči sotva stačí sledovať, kde im hrozí nebezpečenstvo a komu by mohli prípadne nahrať.

Hra Ponder obsahuje:
hraciu dosku, 12 žabiek (3 žlté, 3 modré, 3 červené, 3 oranžové), 4x15 pohybových kartičiek, 28 lekien

Počer hráčov: 2 - 4
Doba hrania:30 min.
Odporúčaný vek: od 7 rokov